Srpen 2010


Bonnie Wright - photoshoot

28. srpna 2010 v 8:20 Harry PotterZdroj:hp-daily.blog.czSmrt až nakonec! - Helena Bonham Carter

25. srpna 2010 v 18:04 Harry Potter
Herečka Helena Bonham Carter se v posledních dnech objevuje často při redaktorských mikrofonech. Při propagaci filmu Alenka v říši divů se však v množství rozhovorů pár větami zmíní také o filmu Harry Potter a Relikvie smrti, v kterém si zopakuje roli Voldemortovy pravé ruky, Bellatrix Lestrangové. Nejnovější se zmínila o natáčení Bellatrixiným smrti a nechtěně také prozradila, co uvidíme v Relikviích Smrti 2 kromě velkolepé Bitvy o Bradavice.


"Zemřela jsem v poslední den, co je skutečně divné - být zabit během mého posledního dne (na natáčení). Zabije mě Molly Weasleyová - Julie Walters. "

A jak poznamenala, bude to krátký okamžik: "Dělala jsem na dobré smrtící scéně. Bylo to skutečně vyčerpávající. Jako vždy! Bojuji v duelu s protivníkem na stole a v momentě spadnu. Chytře jsem se zeptala: "Pokud mě zavoláte spět do duelu, mohu použít kaskadéra?" A oni na to: "Toho už nebudeme potřebovat" Co jsem tedy udělala? Odešla jsem pryč.
Mysleli jste si, že někdo z těch sedmdesáti lidí, kteří se na mě při hraní dívají, zakříčí "Hej, mohl by jsi to stopnout?" Ne! Jim se to líbí. Téměř jsem přišla o život v den, který jsem zemřela."

Helena zpočátku odmítla prozradit, kde se příběh sedmé knihy na filmovém plátně rozělí a tvrdila, že si to nepamatuje. Po chvíli si ale přece jen nedávala dostatečně pozor a vyklouzlo jí, že scéna, v které se Harrymu a jeho přátelům podaří uniknout ze sídla Malfoyových, bude až v druhém filmu. "Ano, ta je rozhodně až v druhé části, protoe všechny moje scény jsou až v druhé části. Takže mě uvidíte až v roce 2011." prohlásila.

Zdroj: priori-incantatem.sk

Daniel Radcliffe chce mít tělo jako Cristiano Ronaldo

25. srpna 2010 v 15:17 Harry Potter
LONDÝN - Herec Daniel Radcliffe se připravuje na další velkou divadelní roli. Vystupovat bude na Broadwayi ve hře How To Succeed In Business Without Really Trying. A opět se bude svlékat. Tentokrát sice ne zcela do naha, ale nahoře bez by ho za rok měli vidět diváci dost často. Také proto na sobě začal tvrdě dřít. A do roka chce mít fyzičku jako fotbalista Cristiano Ronaldo.

"Daniel chce totálně přetvořit své tělo a jako vzor si vzal do hlavy Ronalda. Závidí mu jeho vyrýsované svaly a doufá, že sám bude mít jednou tak vypracované břicho. Svůj nový cvičební režim bere velmi vážně. Přestal pít alkohol, přestal kouřit a hlídá si každé sousto. Loni si trochu užíval a přibral, teď je odhodlán mít lepší fyzičku. Zhubl už téměř šest kilogramů jen minulý měsíc," uvedl zdroj blízký Radcliffovi pro britský The Sun.
Muzikálová komedie How To Succeed In Business Without Really Trying (Snadná cesta vzhůru) byla zfilmována podle knižní předlohy v šedesátých letech minulého století, scénář napsal David Swift.


Farmerama - skvělá hra

24. srpna 2010 v 14:24 Ostatní
má farma ke 24.srpnu 2010
určitě si ji zkuste zahrát, je to snadné online farmaření
má farma k 10.10. 2010
24.10. 2010

26.11. 2010

10.1. 2011

Happy Birthday Ruperte Grinte!!!

24. srpna 2010 v 8:56 Harry Potter
Dnes slaví své 22. narozeniny herec Rupert Grint, který se hlavně proslavil jako Ron Weasley v sérii HP. Dále hrál ve filmu Prďoši, Lekce řízení a brzy bude v kinech Wild Target nebo Cherrybomb.

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. - to je film, na který jsme čekali!!!

23. srpna 2010 v 13:32 Harry Potter

Po internetu se včera začaly šířit řeči o tom, že se v Chicagu koná testovací promítání filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I. A skutečně, několik šťastlivců - mezi nimi shodou okolností (a všichni tvrdí, že úplnou náhodou ) i zástupci stránek MuggleNet a TLC - si ve společnosti režiséra Davida Yatese a producentů David Heyman a Davida Barrona podívali na testovací, ne zcela dokončenou verzi 1. části RS.

Neúplnost spočívala v tom, že ještě nejsou dotaženy všechny speciální efekty, takže místy bylo vidět zelené plátno, jeřáby a pomocné rekvizity. Zároveň byly diváci předem upozorněni, že hudba, kterou budou slyšet, je jen "prozatimní ", protože Alexander Desplait na soundtracku stále pracuje (a měl by být hotový až koncem září; mimochodem, stále není zřejmé, kdo bude komponovat 2. část) .
Ohlasy testovacího publika jsou ... převážně pozitivní!

Z Twitteru:
"Viděla jsem testovací promítání Relikvií smrti. NEBYLA jsem připravena na to, že dnes budu řvát jako malé děcko ."
"Právě jsem viděl Harry Potter a Relikvie smrti I. A bylo to více než vynikající."
"Myslím, že si s tou knihou poradili okouzlujícně ... Sledovat na velkém plátně scény, které byly již v knize intenzivní, bylo ještě lepší, ještě dojemnejší, jak v samotné knize."
"Byl to úžasný film ..."
"Toto je film, na jaký jsme všichni čekali!"
"Dokonce i můj bratr, který není fanouškům HP, je z toho filmu unesen."

Jediný náznak nespokojenosti, který se objevil, se týkal délky filmu. Testovací verze trvala zhruba dvě a půl hodiny, Takže film může být příliš dlouhý pro neskalné fanoušky, kteří nejsou posedlí detaily z knihy .

V ČLÁNKU JSOU DETAILY O FILMU:
David Barron potvrdil, že místem přepážky bude opravdu scéna, v níž Voldemort bere bezovou hůlku z Brumbálova hrobu.
Film začíná scénou: tiskovka s ministrem kouzel, kde Brousek před novináři slibuje kouzelnické veřejnosti bezpečnost a ochranu jejich svobod .
Následuje odchod Dursleyovích - Dudley je jako v knize, Petuniin pohled chybí. Harry zůstává v prázdném domě sám s Hedvikou .
Uvidíme Hermionu, jak upravuje paměť svým rodičům a odchází z domu. Uvidíme i rodinné fotografie, z nichž také zmizí.
Nechybí ani "porada" Voldyho a Smrtijedů v sídle Malfoyů ; Lucius je neoholený a třese se; Snape a Voldemort jsou ve společných scénách skvělí, Voldemorta je ve filmu požehnaně.
Ve scéně sedm Potterů vidíme všechny měnit se do Harryho podoby; v závěru přeměny vystupuje Daniel v původním oblečení jednotlivých postav a s hlasem jejich původních představitelů.
Honička se Smrtijedy začíná na silnici mezi auty, Harry a Hagrid na motorce projedou i po stropě tunelu.
Harry sice vypustí Hedviku na svobodu, ale když se strhne mela se Smrtijedy, Hedvika se vrátí a zahyne při snaze chránit Harryho; jeho pravou identitu prozradí právě Hedvika, ne Expelliarmus na Stana Silničku.
George přijde o ucho, do filmu se dostane i vtipkování s Fredem.
Seznámíme se is Brumbálovým testamentem, ale stručnější než v knize.
Harryho a Ginnin polibek přeruší George (vlastně se rozcházejí zprávy o tom, zda se vůbec políbí).
Všechny významné informace o viteálech (a relikviích Smrti) jsou dávkovány postupně , přirozeně a nenásilně v sérii vzpomínek a flashbacků, ve kterých uvidíme Brumbála, Křiklana a jiné postavy.
Dobby a Krátura se setkají, jejich společná komunikace je skutečně humorná.
Na svatbě Billa a Fleur je přítomen Krum i Madam Maxime. Harry není zamaskovaný za bratrance, tetička Muriel mu vypráví o Brumbálovi .
Svatba končí útokem Smrtijedů. Scéna s Kingsleyho Patronovo je mrazivá.
Harry má Siriusovo zrcátko; nijak není vysvětleno, jak k němu přišel.
Grimmauldovo náměstí 12 "hlídá" duchovitá podoba Brumbála.
Krátura poslouchá Harryho; vzpomínka na Reguluse ve filmu není.
Mundungus je perfektní a ve filmu skvěle použitý .
Smrtijed zastaví Bradavický expres a hledá Harryho. Setkává se s odporem Nevilla a ostatních studentů. Bradavice až do konce filmu neuvidíme.
Mladý Brumbál a Grindelwald jsou ve filmu na fotografii, Harry si odněkud pamatuje Grindelwaldovu tvář. Brumbálova rodina v 1. části není.
Umbridgová je zpět jako součást nového MK kontrolovaného Smrtijedy .
Nad její soudní síní se vznášejí mozkomorové .
Z MK se stává propagandistická mašinérie s plakáty, brožurami a jinými prostředky proti- mudlovské kampaně, včetně nové sochy - čarodějové na podstavci z mudlů .
Scenérie kempovacích scén jsou úchvatné .
Ronův "odklon" od Harryho a Hermiony vzrůstá během první půlky filmu, jeho odchod je velmi dramatický .
Sledování hádky mezi Ronem a Harrym je velmi emotivní; Hermiona je z ní mimo; na Ronovi je vidět, jak je zničený - jeho odchod je ve filmu srozumitelnější/uvěřitelnější/opodstatněný, jak byl v knize.
V přidané scéně, kdy Harry utěšuje Hermionu, tančí na písničku O'Children od Nicka Cava
Při příjezdu Harryho a Hermiony do Godrikova dolu neuvidíme památník Potterových; znějí koledy a poletuje sníh; scéna na hřbitově je dojemná, Hermiona vyčaruje věnec.
Naginiho vyjde z úst Bathildy Bagshotové (velmi nechutná scéna). Při souboji skončí v dětském pokoji sousedního domu.
Ve scéně se stříbrnou laní se Harry dostane přes led, aby sebral meč. Když se přiblíží, náhrdelník ho začne dusit a stáhne ho pod led.
Ničení viteálu je velmi silná scéna, která dokáže diváka - ale i Harryho a zejména Rona - vyvést z rovnováhy .
Když Harry otevře náhrdelník, zjeví se tornádo ve Voldemortově podobě a na zem před Rona vypustí pavouci .
Harry a Hermiona jsou v podobě něco mezi kouřem a stříbrným porcelánem, vysmívají se Ronovi. Jejich objetí a polibky jsou velmi vášnivé (splnění snu všech, co si přáli, aby se dali dohromady), což Rona dovede až ke zničení viteálu.
Příběh darů Smrti je předložený za použití "unikátní a inovativní animace, Zatímco Hermiona vypráví; narážka na Twilight je ještě propracovanější než v knize : )
Smrtijedi objeví trio, když Xeno řekne "Voldemort", Což je tabu.
Trio se pokouší utéct, ale po krátké honičce a bojování jejich chytí a dovedou do sídla Malfoyů.
Hodí je do sklepa, kde je už i Lenka, Ollivander a Griphook.
Červíček odvede Hermionu, Bellatrix ji mučí - Crucio, řezání nožem po tváři, bič. Velmi názorná a hlučná scéna, mnoho krve. Hermiona skončí se slovem Humusáček (v češtině přesně nevim co to znamená) vyřezáním na ruce.
Přichází Dobby, odvádí Lenku, Ollivandera a Griphooka .
Červíček přichází pro Rona, Harry ho přesvědčí, že je jeho dlužníkem, ale Dobby ho omráčí dříve, než se stihne zaškrtit stříbrnou rukou.
Harry, Ron a Dobby běží nahoru, strhne se velká bitva a Bellatrix zabije Dobbyho, ale on je ještě stihne vzít do Lasturové vili .
Při Dobbyho smrti plakalo celé kino.
Na konci filmu přichází Voldemort na malý ostrov v Bradavicích, kde je Brumbálův hrob, rozbije bílý mramor, podívá se Brumbálovi do tváře a vezme mu hůlku.
Vypustí kouzlo, co jsme viděli v traileru, a plátno se začerní. KONEC

Happy Birthday Percy Weasley!!!

22. srpna 2010 v 18:08 Harry Potter
Dnes slaví narozeniny Percy Weasley!

Mladou Lilly Evans v Relikviích (část II.) bude hrát Ellie Darcey-Alden

22. srpna 2010 v 17:56 Harry Potter
Castigová agentura A & J uvedla, že mladou Lily Evans desetiletá
Ellie Darcey-Alden v poseldní části Harryho Pottera/Relikvie Smrti:
Část II. Lilly vystupovala jako dítě při Snapeový vzpomínce (jeho ztracená
láska). Fotografie Ellie můžete vidět níže.

Harry Potter 7 - nové promo fotky k 1. části

22. srpna 2010 v 8:42 Harry Potter
Včera byly zveřejněny nové promo fotky, na kterých můžete vidět Bathildu Bagshotovou, Harryho s Dracovou hůlkou, Rufuse Brouska a Harryho ze svatby Billa a Fleur.

Rupert Grint - rozhovor

21. srpna 2010 v 18:08 Harry Potter
Rupert Grint nedávno poskytl rozhovor, kde hovořil o
svém životním stylu, o jeho oblíbeném páru tenisek, životě slávy a
o jeho přátelství s jeho kamarádem/přítelem Daniel Redcliffem.

"Kolik párů tenisek máte?"
"Mám jeden pár. Obvykle nosím jen jeden pár obuvi. Vyberete si
jeden pár a pak ho dluhodobě používáte"

"Jaké jsou vaše oblíbené druhy chleba, polévky a sýry?"
"Hovis a Heinz Tomato, ale sýrový fanoušek moc nejsem. Ale vybírám si
Čedar."

"Co je to to nejlepší ve vašem domě?"
"Mám malý byt v Londýně takže ho používám jenom o víkendu a udělal jsem si
to tam na filmy. Je to jakási jeskyně."

"Co máte namysli, když se probudíte v dopoledních hodinách?"
"Ehrrr, kde to jsem?"

"Jaká je ta nejlepší věc, kterou jste podepsa?l"
"Obraz Trevora v McDonaldu."

"Jaký z domů, které jste navštívil byl nejlepší?"
"Nevím navštívil jsem mnoho domů celebrit."
Zdroj: http://oclumencia.com.br + http://hp-lovefan.blog.cz


100 nejvíc sexy hvězd pro rok 2010

19. srpna 2010 v 7:07 Harry Potter
Žebříček 100 nejvíc sexy filmových hvězd podle podle Empire. Najdete tam třeba vždy nechybějící Angelinu Jolie nebo Johnnyho Deppa, ale nezůstali pozadu ani mladé hvězdy z HP.

1. Angelina Jolie
2. Natalie Portman
3. Daniel Craig
4. Jessica Alba
5. Johnny Depp
6. Eva Green
7. Brad Pitt
8. Scarlett Johansson
9. Keira Knightley
10. Gerard Butler
.
.
.
11. George Clooney
15. Hugh Jackman
16. Jessica Biel
18. Anne Hathaway
20. Kate Winslet
21. Orlando Bloom
23. Daniel Radcliffe
26. Emma Watson
31. Cate Blanchett
36. Leonardo DiCaprio
40 Ewan McGregor
41. Nicole Kidman
44. Bruce Willis
45. Catherine Zeta-Jones
46. Harrison Ford
47. Cameron Diaz
50. Penelope Cruz
52. Jennifer Aniston
56. Megan Fox
57. Julia Roberts
60. Liv Tyler
63. Reese Whinterspoon
66. Sandra Bullock
68. Rachel McAdams
72. Gary Oldman
74. Sigourney Weaver
76. Uma Thurman
77. Richard Gere
79. Heath Ledger
81. Tom Cruise
83. Alan Rickman
84. Katherine Heigl
93. Zac Efron
96. Lucy Liu

Zdroj: katka001.blog.cz

Harry Potter v časopisu Total Film

18. srpna 2010 v 18:07 Harry Potter

Twitter filmového časopisu Total Film byl nedávno aktualizován a zveřejněnili další vydání, které vyjde ve čtvrtek 5.srpna.Časopis nejen podle informací,ale i podle titulní stránky máme očekávat nové informace o nových filmech včetně poslední očekávané potterovky s podtitulem Relikvie Smrti.

Scan titulní strany můžete vidět zde:
Zdroj:scarpotter.com

TÉMA TÝDNE: STRACH

17. srpna 2010 v 13:44 | Monika
Lidský život je plný emocí a jejich projevů. Myslím si, že k nim patří i strach. Na světě existuje tolik věcí a situací, že snad nelze nalézt člověka, který by se ničeho nebál. Pokud někdo tvrdí, že se ničeho nebojí a chvástá se svou nebojácností, tak podle mě má pouze obavu si svůj strach přiznat. Takové lidi nemám ráda, vždyť bát se je naprosto přirozená věc, tak proč o tom nemluvit? Většinou se bojíme něčeho nového, nepoznaného, s čím nemáme zkušenost. Je ale běžné bát se situace, se kterou už zkušenost máme, kterou jsme si prožili, ale zanechala v nás ne příliš pozitivní vzpomínky. Na každém kroku na nás doslova číhá něco, co v nás vyvolává to zvláštní chvění, abnormálně rychlý tlukot srdce a hlavu plnou myšlenek. Jít dál a překonat to? Překonat sebe? Nebo utéct a schovat se do bezpečí? To jsou v danou chvíli otázky, na které je velmi těžké si správně odpovědět. Musíme si uvědomit, jaké důsledky bude mít naše řešení. To, jak se člověk zachová, se nejspíš odvíjí od jeho povahy. Lidé jsou různí, někomu stačí, když od strachu uteče a nezajímá ho, že útěk nic neřeší. Tohle řešení se mi nelíbí, v podstatě to ani řešení není. Dříve nebo později se problém vrátí a my zase budeme plni strachu, plni otázek. A znovu utečeme? Opět to odsuneme na později? To ne, to opravdu není můj způsob. Nerada se vzdávám nebo utíkám, raději se snažím překonat to. Snad každý den je přede mnou nějaká situace, ze které mám strach. Bojím se vstoupit do místnosti plné lidí, mluvit před větším publikem nebo se jen třeba někoho na něco zeptat. Chvěji se, třepe se mi hlas, ale po prvních slovech, po pár větách se vše uvolní a najednou je strach za mnou. Miluji ten pocit, když něco překonám, když překonám sama sebe. Jsem plná radosti a nakonec si uvědomuji, že to vůbec nic nebylo. To je ten hlavní důvod, proč před problémy neutíkám. Je to kvůli tomu osvobozujícímu pocitu, který potom následuje. Existují ale situace a hranice, které bychom asi překonávat neměli. Myslím tím různé fóbie. Takový strach má člověk v sobě pevně zafixovaný a jeho překonávání by třeba mohlo mít nepříjemné důsledky. Co se týče mě, mám poměrně velký strach z uzavřených prostorů. Takže mi nepřipadá příliš rozumné člověka s klaustrofobií tlačit do výtahu, nebo dusit pod peřinou. Také příliš neuznávám současný rozmach adrenalinových sportů. Ty, při kterých nejde o život, ještě pochopím, je mi jasné, že lidé to dělají kvůli tomu úžasnému pocitu, který se nakonec dostaví. Některé aktivity jsou ale opravdu smrtelně nebezpečné a takové hazardování se mi vážně nelíbí. Myslím, že lidé by se měli snažit svůj strach překonávat, už jen kvůli tomu osvobozujícímu pocitu, ale určitě bychom se neměli přeceňovat a uvědomovat si hranice svých možností.


!!!nekopírovat!!!People Tree Promos - Summer 2010

17. srpna 2010 v 7:12 Harry Potter
Objevily se tři nové fotky nafocené ke kolekci oblečení People Tree.Oliver jako nová socha svobody

16. srpna 2010 v 13:15 Harry Potter
Zdroj: fotolog.com

Harry Potter - promo HP1

15. srpna 2010 v 12:12 Harry Potter
Zdroj: hp-daily.blog.czEmma v maskérně

13. srpna 2010 v 12:18 Harry Potter
Jak si můžete sami všimnou, tato fotka už je starší. Řekla bych, že se zrovna natáčel Harry Potter a vězeň z Azkabanu. Na fotce je zachycena Emma v maskérně před zrcadlem. A ti všímavější z vás si jistě všimli, že v zrdladle je vidět i David Thewlis (profesor Lupin).
Zdroj: ew-extra.hu

Vím, jak skončí první filmová část Relikvií Smrti!

13. srpna 2010 v 9:20 Harry Potter
Srpnové vydání Entertainment Weekly magazine nepřineslo jen pouhé nové fotky z Relikvií Smrti ale i zajimost kde se rozdělí první část Relikví Smrti. O této informaci se spekuluje už od té doby kdy bylo oficiálně oznámeno společnosti Warner Bros.

"První část skončí 24.kapitolou knihy, Voldemort získá Bezovou hůlku, jednu z tří Relikvií smrti."

Zdroj:oclumencia.com.br + stupefy.blog.cz

První fotky a video z propagace Emmy Watson na HP 7

12. srpna 2010 v 9:17 Harry Potter
Objevily se první fotky Emmy Watson z první propagace filmu Harry Potter a Relikvie smrti: Část I, který vyjde v listopadu. Fotky a video představitelky Hermiony Grangerové před filmovým oficiálním plakátem a s novým sestřihem můžete vidět níže.
__flashReplacement__
Zdroj:snitchseeker.com

Matthew - fotky z výstavy v Seattlu

11. srpna 2010 v 11:34 Harry Potter
Objevily se nové fotografie z Harry Potter výstavy v Seattlu. Na zatím všech fotkách, které jsou k dispozici je Matthew Lewis aneb Newille Longbotton.

Zdroj:matthew-lewis.comRupert Grint: FAULT Magazine Photoshoot

10. srpna 2010 v 6:53 Harry Potter
Bylo zveřejněno nové video a fotky z focení Rupertova nového pohotoshootu pro časopis Fault.