Piráti z Karibiku

Johnny s cigaretou

20. února 2011 v 8:17

Johnny Depp - Movie Surfers Photo

15. ledna 2011 v 10:31

Official trailer Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

14. prosince 2010 v 5:49

Piráti z Karibiku čtyři, pět a šest

4. prosince 2010 v 12:03
Piráti z Karibiku jsou série s jedním jediným cílem - vydělat co nejvíc peněz. Nemůžeme jim to nějak zvlášť vyčítat, ostatně v dnešních krušných časech tak vzniká většina velkých projektů a umělecké ambice se většinou skrývají vzadu za stromem. Někdy to sice bylo vidět až moc očividně, ovšem minimálně jednou se Pirátům podařilo navodit velmi příjemný pocit. Jejich plánované pokračování se to jistě pokusí napodobit.

Zatímco na první trailer na film s českým názvem Na vlnách podivna (ano, vážně tak blbý překlad) si musíme stále ještě chvíli počkat, můžeme si říkat: co bude dál? Disney se do teď tvářilo, že by čtyřka mohla být posledním dílem. No - to se zdálo dost vratké již od počátku. Aktuálně to skutečně vypadá, že Disney po čtyřce vyprodukuje (jak je dnes "v módě") dva díly najednou a dá je do kin s menším odstupem a hlavně menšími náklady, než kdyby mělo každý točit samostatně.
A ano, s Johnnym Deppem se počítá.
Vše záleží samozřejmě na tom, kolik čtyřka vydělá. Vždy skromný Disney počítá s miliardou z každého dílu. Minimálně.


Piráti z Karibiku - obsazení

28. října 2010 v 15:10 | Monika
V pokračování filmu PIRÁTI Z KARIBIKU: TRUHLA MRTVÉHO MUŽE, který v roce 2006 lámal rekordy, nacházíme naše hrdiny Willa Turnera (Orlando Bloom) a Elizabeth Swannovou (Keira Knightley) v okamžiku, kdy se přidali ke kapitánu Barbossovi (Geoffrey Rush) a zoufale pátrají po kapitánu Jacku Sparrowovi (Johnny Depp), aby ho osvobodili z pasti ve skříňce Davyho Jonese, která mu zatemňuje mysl - zatímco strašidelná loď duchů Bludný Holanďan a Davy Jones, pod kontrolou Východní indické obchodní společnosti rozsévají zkázu všude po Sedmi mořích. Proplouvají podvodem, zradou i divokými vodami a musí se dostat až na exotický Singapur a postavit se prohnanému čínskému pirátovi Sao Fengovi (Chow Yun-Fat).
Keira Knightley
Povolání: Herečka
Věk: 23
Datum narození: 26. 03. 1985
Místo narození: Teddington, Middlesex, Anglie, Velká Británie
Znamení: Beran

Je dcerou herce Willa Knightleyho a divadelní autorky Sharman Macdonaldové (její hru Zimní host zfilmoval Alan Rickman). Herectví se věnuje od dětství. Knightleyové byli pouhé tři roky, když poprosila svého otce, herce Willa Knightleye a matku, scénáristku Sharman Macdonaldovou, aby jí pomohli sehnat agenta. Poprvé si zahrála v televizním dramatu Royal Celebration, když jí bylo osm let. Hrála po boku Minnie Driverové a Ruperta Gravese.

Upoutala pozornost postavou nadšené fotbalistky Jules Paxtonové, za jejíž ztvárnění ve sportovní komedii Blafuj jako Beckham (r. G. Chadhaová) získala Cenu
londýnských filmových kritiků pro novou herečku a Cenu za herecký výkon ex aequo na MF ženských filmů v Bordeaux.Ztělesnila postavu Lary v nové TV verzi Doktora Živaga a v Hollywoodu se prosadila úlohou guvernérovy dcery Elizabeth Swann v divácky úspěšném dobrodružném snímku Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly (2003, r. G. Verbinski). Účinkovala v krátkých filmech Deflation (2001, Splasknutí; r. Roger Ashton-Griffiths) a New Year's Eve (2002, Silvestr; r. Colin Spector). Byla oficiálním hostem MFF v Karlových Varech 2002.


Orlando Bloom
Povolání: Herec
Věk: 32
Datum narození: 13. 01. 1977
Místo narození: Canterbury, Kent, Anglie, Velká Británie
Znamení: Kozoroh
Orlando Bloom se narodil a vyrůstal v Canterbury v Anglii
spolu se svou mladší sestrou Samanthou. Už od mládí chtěl být hercem a díky podpoře své matky se začal zúčastňovat místních hereckých festivalů. V 16-ti letech se přesunul do Londýna, kde se připojil k National Youth Theatre a po dvě sezóny s nimi účinkoval, než získal stipendium na herecké škole British American Drama Academy. Na konci působení se skupinou si zahrál tajného agenta ve hře
"A Walk in the Vienna Woods". Což mu pomohlo k malé roli v britském televizním filmu "Wilde" (1997).Další herecké vzdělání si Orlando Bloom doplnil na prestižní Londýnské škole "Guildhall School of Music and Drama". Běhěm studia na této škole si zahrál v několika klasických divadelních představeních. Během studia se mu přihodila nešťastná nehoda, když spadl z druhého patra na záda. Naštěstí se mu neporušila mícha a za nedlouho jej propustili z nemocnice.


Johny Depp
Popovolání: Herec
Věk: 45
Datum narození: 9. 06. 1963
Místo narození: Owensboro, Kentucky, USA
Znamení: Blíženci

Johnny Depp, jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má tři starší sourozence, sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako jeho osobní manažerka, sestru Debbie a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Má indiánské, německé a irské předky ( jeho prababička byla čistokrevná indiánka z kmenu Cherokee). Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.
 
 

Reklama